dobrou noc?

konec,koukam ,ze spite,den novy je pred nami:Ceka nas neco mimoradneho?
Doplňuji:
Vitej,toz kdo jsi?

Nejlepší odpověď
kropitko

Dobré ránko!

Další odpovědi
Rada.012

tady jde nekdo spat ci co? ahoj vitej
Doplňuji:
dneska jsem tu novy tak tu chci dlouho vydrzet :) jmeno me jest Radek Šmiro

annas

I já zdravím. Příjemný den.

Bumbes

Teď už dobré ráno…

rynek878

Taky Vás všechny zdravím,já si dnes trochu přispal,když je venku taková zima.

FOG

Dobrou noc ci uz dobre rano.
Prave jsem se vratil z baru a zdravim vsechny dobre pratele na odpovedich CZ.

Jahoda

Já sice píši opožděně, ale snad to nebude vadit.

Já také vítám a obzvlášť našeho nového člena 🙂 Snad se mu zde bude líbit 😉