dok

Co znamena plomba čislo v57152014 na katastru nehnutělnosti?

Dobri den co znamena plomba čislo v57152014 na katastru nehnutělnosti

Nejlepší odpověď
Dochy

možná semýlím, ale plomba znamená, že na katastr přišla nějaká žádost na změnu (vlastnictví, zástavy, exekuce,…) a „vcosi…“ bude jednací číslo pod kterým je to na katastru vedeno.plomba zůstane dokud se změna do katastru nezapíše, nebo dokud ji katastr z nějakého důvodu neodmítne.

Další odpovědi
marci1

Vyznačení plomby :
Nejpozději následující pracovní den po doručení návrhu na vklad vyznačí katastrální pracoviště u příslušné parcely v katastru tzv. plombu, která vyjadřuje, že práva k předmětné nemovitosti jsou dotčena změnou.
Plomba je vyznačena u parcelního čísla nemovitosti nebo u čísla bytu nebo nebytového prostoru na výpisu z katastru nemovitostí písmenem „P“ a znamená, že bez bližšího zjištění, o jakou změnu práv se jedná, není možné využít údaje o dotčené nemovitosti pro sepsání nové smlouvy. Vyznačená plomba však v žádném případě sama o sobě neznamená, že vlastník dotčené nemovitosti je omezen v nakládaní s touto nemovitostí.
Doplňuji:
http://pravni­radce.ihned.cz/c1-20974860-vklad-do-katastru-nemovitosti-ma-sva-pravidla

Awe

Nevím,neznám,ne­porádím.Ale „Dobrí“ je na vraždu.

anonym

ahem čjsem ehůn,nechápu tvé cyti,máš dobrů řeč,
Doplňuji:
jen nerozumím řeči tvého kmene