mily

Dobré skryše – máte nějaký tip?

Můj bracha je děsně vynalézavý a vše najde.At už penize nebo muj denik.Ani zamky ho nezastavi.Neznate nějaké skrýše jaké bych si mohla vyrobit např.napadlo mě dvojté dno,ale nevím jak ho udělat.Nebo taky v podlaze,ale může byt cokoli.nevýhoda je,že náš byt je malý a s brachou mam společny pokoj.Jsem zoufala!!!!POMOC

Nejlepší odpověď
kropitko

To je těžký,když nevíme,jak ten byt přesně vypadá. Co rodiče,ty si svoje věci schovávají kam??,možná by ti pomohli. No a nejlepší by bylo bráškovi vysvětlit,že tvoje věci jsou pro něj tabu(zakázané)

Další odpovědi
BEAES

Dobrá skrýš je třeba v mrazáku, tam si dávám peníze já, když někam odjíždím, tam by normální člověk nehledal… :o))

Michal

Tento člověk potřebuje odborníka v oblasti psychiatrie a citlivě ho musí vyšetřit a ne vymýšlet skrýše.A mimo to si pořiďte trezor.

Zdroj: život

jakube33

Nevím jestli si to zkoušela,ale mohla by si to schovat do skříně do věcí někam v zadu.

elektrikář

Není nic snažšího koupit si pořádný trezor, to asi hned tak nezvládne. Někdy stačí i kovová příruční pokladnička je na fabku. a dá se přišroubovat na zeď podlahu nebo trubky ústředního topení.

kropitko

BEAS kde bydlíte??Kdy zase někam pojedete??