izie999

Dobré skryše II.

Ja se vám to pokusím vysvětlit.Rodiče to vím,ale nic proti tomu nezmuzou je mu uz 17.Když se mu to pokusím vysvětlit tak se mi vysměje.Schovavam to ruzně po celem bytě.Skřině,do ponožek,pod koberec.Za obrazem to nenašel,ale taky se tam toho moc nevejde.A bracha muže asi všude.Zamek rozděla a z pokladničky vytahuje penize nůžkama.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak nezbyde,aby ti rodiče založili účet,dostaneš kartu a budeš si moct vybrat peníze kdy potřebuješ…deník a podobné věci ke kamarádce,pra­rodičům apod. Menší částky peněz budeš muset nosit u sebe.
Doplňuji:
panenko v 17 letech mu toho už asi moc nevysvětlí,to měli udělat už tak před 10 lety. Teď už snad jen použít pár facek.:-)

Další odpovědi
panenka

Já si myslím že ti rodiče můžou pomoci .Tvoji rodiče by si s tvým bráchou měli velmi rychle promluvit co si může dovolit a co ne.Podle mého názoru je tvůj brácha nevychovaný a zkouší co si může dovolit pokud tvoji rodiče nezasáhnou bude to furt stejný.

To máš kropítko pravdu pěkně tu jeho výchovu zanedbali kdyby byli ze začátku přísnější tak by se tohle myslím nestalo.

fortin

Neschovávat. Odložit a sdělit mu že se toho ani nedotkne. Potom zavolat policii, nemůžeš přece vědět kdo to ukradl.