Avatar uživatele
zjentek

dobře si uvědomujete veškerý svý závislosti?

změní se zásadně váš život, když vám třeba seberou služební vozidlo? Máte svý závislosti pod kontrolou, nebo vám raději nedocházej?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1, giluro před 3569 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Elen5105

Já si nemyslím, že jsem na něčem závislá. Myslela jsem si, že jsem závislá na svém mobilním telefonu, ale zkusila jsem mít týden starý model a šlo to v pohodě. Takže jsem si podezření na závislost vyvrátila a jinak mě nic nenapadá. Možná počítač, ale bez něj také vydržím, takže asi mám své závislosti pod kontrolou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nemám služební vozidlo…
;-D
Ale jo – závislosti si uvědomuju – přítelka, adrenalin, nikotin, alkohol.
Žádné z nich se nechci (nepotřebuju) zbavit.
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jako silně pragmatický člověk nemohu být ovlivněn emoční (psychickou) tužbou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Potřebuji body. Takže se můžu jevit jako přehnaný altruista nebo vařič z vody.
Dále miluji Prahu i když v ní nebydlím ani jsem nebydlel.
Rád nakupuji hráče ve fotbalové hře Fifa 14.
Jsem závislý na Kofole.
Rád používám ušlechtile odborné výrazy.

Zřejmě mám ještě dost závislostí ale asi jsem si je neuvědomil :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Závislost je dvojí : zdravá a patologická. Mám závislost na kyslíku, potravě, blízkých osobách, pohodě, klidu, humoru a veselí. Na věcech nelpím. Tedy kromě květin, bez těch bych se asi hodně trápila ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Myslím, že člověk si všechny závislosti ani dobře neuvědomuje. Co třeba taková elektřina, teplá voda nebo pokrytí mobilní sítí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já chodím všude pěšky, takže kdyby mi někdo sebral můj dopravní prostředek, život by mi to natuty změnilo. Musel bych jezdit do práce autobusem, kde bych po zbytek života čuchal rozkroky cizích lidí, jelikož bez nohou bych byl o dobrejch 100 čísel menší.

Na druhou stranu, komu se to podaří, bez většího úsilí shodit 25 kilo za den?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

myslím závislosti všeobecně ..něco takovýho:
muž z Nairobi, který věnoval třicet let výrobě solárního automobilu z odpadků, spáchal sebevraždu poté, co potkal muže, který věnoval třicet vteřin výrobě odpadků ze solárního automobilu :o

před 3569 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek