zjentek

dobře si uvědomujete veškerý svý závislosti?

změní se zásadně váš život, když vám třeba seberou služební vozidlo? Máte svý závislosti pod kontrolou, nebo vám raději nedocházej?

Nejlepší odpověď
Elen5105

Já si nemyslím, že jsem na něčem závislá. Myslela jsem si, že jsem závislá na svém mobilním telefonu, ale zkusila jsem mít týden starý model a šlo to v pohodě. Takže jsem si podezření na závislost vyvrátila a jinak mě nic nenapadá. Možná počítač, ale bez něj také vydržím, takže asi mám své závislosti pod kontrolou.

Další odpovědi
anonym

Nemám služební vozidlo…
;-D
Ale jo – závislosti si uvědomuju – přítelka, adrenalin, nikotin, alkohol.
Žádné z nich se nechci (nepotřebuju) zbavit.
😉

anonym

Jako silně pragmatický člověk nemohu být ovlivněn emoční (psychickou) tužbou…

Nazdar Bazar

Potřebuji body. Takže se můžu jevit jako přehnaný altruista nebo vařič z vody.
Dále miluji Prahu i když v ní nebydlím ani jsem nebydlel.
Rád nakupuji hráče ve fotbalové hře Fifa 14.
Jsem závislý na Kofole.
Rád používám ušlechtile odborné výrazy.

Zřejmě mám ještě dost závislostí ale asi jsem si je neuvědomil :o

marci1

Závislost je dvojí : zdravá a patologická. Mám závislost na kyslíku, potravě, blízkých osobách, pohodě, klidu, humoru a veselí. Na věcech nelpím. Tedy kromě květin, bez těch bych se asi hodně trápila ! 🙂

lota

Myslím, že člověk si všechny závislosti ani dobře neuvědomuje. Co třeba taková elektřina, teplá voda nebo pokrytí mobilní sítí?

bolak

Já chodím všude pěšky, takže kdyby mi někdo sebral můj dopravní prostředek, život by mi to natuty změnilo. Musel bych jezdit do práce autobusem, kde bych po zbytek života čuchal rozkroky cizích lidí, jelikož bez nohou bych byl o dobrejch 100 čísel menší.

Na druhou stranu, komu se to podaří, bez většího úsilí shodit 25 kilo za den?

zjentek

myslím závislosti všeobecně ..něco takovýho:
muž z Nairobi, který věnoval třicet let výrobě solárního automobilu z odpadků, spáchal sebevraždu poté, co potkal muže, který věnoval třicet vteřin výrobě odpadků ze solárního automobilu :o