Avatar uživatele
anonym

Dobré ráno.Zveřejňuji aktuální počasí na pelhřimovsku:…

…,krásné modré nebe,bezvětří,te­plota 7 stupňů,bio 3,to proto,že jdu dnes na noční. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, anonym před 4715 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Brno krásně slunečno.
Dobré ráno přeji všem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Dobré ráno -krásný den-benešovsko krásně jasno ,nádherný den a pro mě ještě krásnější -lalala od zítřka máme dovolenou vyvolenou šňůru volných dní, moříčko už se ohřívá a já si frčím odpočinout , tak tu nezlobte a já se snad vráááátííííííííííím
Doplňuji:
já sluníčko miluji a jsem na něj zvyklá … jsem exot, který se všude rychle přizpůsobí a moc všem děkuji

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Nove mesto take hlasi krasne pocasi, teplomer je 10 metru ode me (coz je moc daleko), ale je teplo – sviti slunicko – a ptaacci krasne cvrlikaji, takze dobre ranko!

A jsem rad, ze dedapetr v Brne hlasi taky slunecno, za chvilku jedu dom, tak bych nerad prijel do prehanek :)

hanulka11: Naaaadhernou dovolenou! A nezapomente, ze u more je slunicko agresivnejsi :P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

A v Praze samozřejmě zase na padnutí!

13 °C
Aktuálně: Jasno
Vítr: JZ při rychlosti 24 km/h
Vlhkost vzduchu: 72%

A bude hůř! Fuj fuj..
Doplňuji:
No prosím, teď jsem dala teploměr na balkón do chladu a máme tam 31.8 °C!
Teploměr mám doma, protože si tu musím udržovat určitou teplotu, abych sebou nesekla – jsem zvědavá, za pár dní letíme do Egypta, tak to tam přežiju! :D

Upravil/a: Valky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na azpade 23, 3 – slunicko.
P.S. Hanulko , vem me do kufru !! 🙂 Prijemny let , krasnou dovolenou ( neoblbuj tam Reky ) a brzy se nam vrat.
A notebook si sebou vzit nechces ? 🙂 A nebo , radsi ne , jeste bys nas tady zustavajici vic nasr… 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Damska jizda ??????? Jedu taky . To nevim co mam zavidet vic. Dovolenou u moricka , nebo bez chlapa. To je uplne na ceskou zavist. ! A mam to ! Hanulce uz nedam nikdy zadny palecek !!!!!!!! -iv-

před 4715 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hanulko11:přeji krásnou dovolenou a vrať se i s rodinou v pořádku.Budeš nám tu chvíli chybět,ale nějak to přežijeme.:-)

před 4715 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

to je hihihi… dámská jízda tradiční odreagování a budu se na vás všechny moc těšit

před 4715 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kocuři nebudou s vámi a kočky mají préé 🙂

před 4715 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek