Dobré ráno.Zveřejňuji aktuální počasí na pelhřimovsku:…

…,krásné modré nebe,bezvětří,te­plota 7 stupňů,bio 3,to proto,že jdu dnes na noční. 🙂

Nejlepší odpověď
dědapetr

Brno krásně slunečno.
Dobré ráno přeji všem.

Další odpovědi
hanulka11

Dobré ráno -krásný den-benešovsko krásně jasno ,nádherný den a pro mě ještě krásnější -lalala od zítřka máme dovolenou vyvolenou šňůru volných dní, moříčko už se ohřívá a já si frčím odpočinout , tak tu nezlobte a já se snad vráááátííííííííííím
Doplňuji:
já sluníčko miluji a jsem na něj zvyklá … jsem exot, který se všude rychle přizpůsobí a moc všem děkuji

chudst

Nove mesto take hlasi krasne pocasi, teplomer je 10 metru ode me (coz je moc daleko), ale je teplo – sviti slunicko – a ptaacci krasne cvrlikaji, takze dobre ranko!

A jsem rad, ze dedapetr v Brne hlasi taky slunecno, za chvilku jedu dom, tak bych nerad prijel do prehanek :)

hanulka11: Naaaadhernou dovolenou! A nezapomente, ze u more je slunicko agresivnejsi :P

Valky

A v Praze samozřejmě zase na padnutí!

13 °C
Aktuálně: Jasno
Vítr: JZ při rychlosti 24 km/h
Vlhkost vzduchu: 72%

A bude hůř! Fuj fuj..
Doplňuji:
No prosím, teď jsem dala teploměr na balkón do chladu a máme tam 31.8 °C!
Teploměr mám doma, protože si tu musím udržovat určitou teplotu, abych sebou nesekla – jsem zvědavá, za pár dní letíme do Egypta, tak to tam přežiju! :D

anonym

Na azpade 23, 3 – slunicko.
P.S. Hanulko , vem me do kufru !! 🙂 Prijemny let , krasnou dovolenou ( neoblbuj tam Reky ) a brzy se nam vrat.
A notebook si sebou vzit nechces ? 🙂 A nebo , radsi ne , jeste bys nas tady zustavajici vic nasr… 🙂 -iv-

anonym

Damska jizda ??????? Jedu taky . To nevim co mam zavidet vic. Dovolenou u moricka , nebo bez chlapa. To je uplne na ceskou zavist. ! A mam to ! Hanulce uz nedam nikdy zadny palecek !!!!!!!! -iv-

anonym

Hanulko11:přeji krásnou dovolenou a vrať se i s rodinou v pořádku.Budeš nám tu chvíli chybět,ale nějak to přežijeme.:-)

hanulka11

to je hihihi… dámská jízda tradiční odreagování a budu se na vás všechny moc těšit

anonym

Kocuři nebudou s vámi a kočky mají préé 🙂