Drap

Dobré ráno. Mrzne u vás ??

U nás je zima jak v ruském filmu. –14

Nejlepší odpověď
annas

U nás (Olomoucko) je –10 °C, má být ještě hůř. „Blíží se ta pravá "hromničná“. Zavrzá skřivan, i kdyby zmrzl?

Další odpovědi
kapka

  • 13C

Sleduju situaci na těchto stránkách
http://www.me­teoalarm.eu/in­dex2.php?country=CZ&da­y=0&lang=
Mám velké obavy z těch –25C nebo snad až –30C, prý to má v noci být. Bojim, bojim!

Jinak dnes slunečno – Liberecko

anonym

Jakmile řeknu voda,zmrzne mi to u rypáku.:-)

hanulka11

Dobrý studený den …u nás na benešovsku –8st
ale slunečno

briketka10

u nás v Pardubicích –5, říká se, že ani psí lejno nesmrdí..
Doplňuji:
nesmrdělo..

hanny 2

Brno – 10.45hod. –3st.,jasno,slu­nečno.

Také mám strach z těch mrazů,co nás prý čekají! –25 nebo –30 – to jsme ještě nezažili!

Jak Kapka – bojím,bojím!

Damiana

Mariánské lázně: krásně slunečno, ale dost ostrých – 8 stupňů. Venkovní pramen Antoníček v Úšovicích ale stále prýští – i když to kolem něho vypadá jak na Franzi Josefovi!

Andělé

Na Liberecku bylo v 7 hod.-14°C,nyní je –6°C.
No,do jara daleko..také se bojím vyslovit slovo voda..:-D

fcoop

Praha – jak v Čeljabinsku na nádraží.
Doplňuji:

Během následujícího týdne zaznamenáme příliv velmi chladného arktického vzduchu do střední Evropy. Ten k nám bude proudit kolem mohutné tlakové výše se středem nad severovýchodní Evropou a Ruskem.(Net)

Na Východ a spec. na Rusko je vždy spoleh.

ReHu

Pardubice –8,5 :(

aramah

Až 35 stupňů má být tento týden hrůza.Vysočina

JanVal

U nás v Ostravě bylo ráno kolem –13°C, teď se to pohybuje kolem –6°C.

GM

Vysočina – když jsem ráno jela z práce, bylo –10, už teď to vypadá, že zítra bude hůř.