Dobré ráno..

Dobré ráno.:-)Mám takovou otázku.Moje mamka si docela často stežuje,že ji bolí hlava.Ale ona říka že to má z tech zad co je taky často bolej..Byla na ošetření se zádama a ted je doma,a má neschopenku…Se zádama jezdí po každý jednou myslím za 14 dní do Novýho mesta k doktorce…Ta ji na záda ddava nejaký ,ted neevim jak se tomu řekne ale ma po tom na zádech takový kulatý dá se tomu říct modřiny…A hláva ji bolí docela často..Tlak tedkom ,nevim..ale už me to příde nenormální furt jezdí na vyšetření a vůbec ji to nepomáha…nevim si rady jak bych ji mohla pomoct…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Někdy bývá zdlouhavé než se odstraní příčina …a hlavně než se na tu pravou příčinu přijde.
Ty hlavně mamce pomáhej co můžeš udělej , hezky si s ní povídej ,aby byla v pohodě a nedělala si zbytečné starosti, někdy to bývá vše i od nervů.