Miroslavst

Dobré poledne a dobrou chuť pokud zrovna obědváte-víte kdo takto přál?

Víte kdo takto přál v poledne a kde?
Doplňuji:
Ano, jedná se o pana Železného, každou sobotu v pořadu volejte novu.
Není to mé přání k obědu, ale jeho počáteční pozdrav.

Nejlepší odpověď
Elk

Předse Pan chytrý, Jan Železný a zlatý, celé Novy král.

kropitko

Já mám asi zavirovaný počítač,,,otázku jsem neměla a najednou tu zase je,,to jsem z toho jelen,,,:-D 😁

annas

Já ji mám dvakrát – vpředu i v anketách. Řádí opět nějaký šotek.

kropitko

já si jí v anketě nevšimla, ale zepředu na chvilku zmizla,,,,

Miroslavst

Už jsem mu napsal, to si líbit nenechám.

Miroslavst

Nemáš, to má admin zavirovaný mozek. Přesunul to a tak jsem to vrátil.
Jde o proslov, který p. Železný říkal každou sobotu v poledne v pořadu a ne můj pozdrav.
Už jsem mu napsal ať si hledí svého a že požaduju omluvu, tak jsem zvědavej.

kropitko

Aha, já jsem si nevšimla, že to bylo i v anketách, ale já to měla jen vepředu a a pak zase vepředu, nebo jsem nestihla tu chvíli,,už jsem z toho bláznivá,,,,

Miroslavst

Jahoda: Bohužel špatná odpověď.

kropitko

Elk má pravdu,,,,

kropitko

Našla jsem nějaké info, kdyby to někoho zajímalo,,,

http://zpravy­.idnes.cz/jane­cek-si-zahraje-na-zelezneho-v-novem-poradu-bude-lestit-obraz-ct-1d2-/domaci.asp?c=A101218_­093436_domaci_jan