Vicki

Dobré pivo.

Taky máte rádi pivo?Jaká značce dáváte přednost?Mě chutnají Svijany, Buděj.budvar,a řezané.
Doplňuji:
Tak Krakonoše musím otestovat:-).

Nejlepší odpověď
quentos

ano, jsem jeho milovníkem jako každý správný Čech ;{)= nedám dopustit na náš trutnovský Krakonoš; všichni si stěžují, že je příliš silný a hořký, ale v tom právě spočívá jeho kouzlo. Mimo Plzeňského prazdroje je též vynikající Granát od Staropramenu a z nealkoholických Bernard s čistou hlavou.
Doplňuji:
nedá mi to doplnit, že manou jsou též vysokostupňová bylinková piva. Takový Červený drak jednou za čas bodne…

Další odpovědi
JayDee446

Plzeňská 12°

libunna

Ano trutnovský Krakonoš 12ti stupňové pivo je opravdu skvělé a nejlepší. Ještě velmi dobré pivo je točený královédvorský Tambor.

Zdroj: Vlastní zkušenost

mojitek

Temer vsechna caska piva jsou na vysoke urovni.Jeste mi chutna brazilske pivo Brahma.U nas neni ale k dostani.

Džanička

Já mám také nejradši Budějovický budvar,a někdy si dám Havlíčkobrodský Re­bel

StreeHonzák

Já asi Gambrinus a Plzeň

lenina270

Koutské,nepas­terované,nebo jak se to říká,všechny druhy

ivca11

Měla jsem možnost ochutnat na Dočesné v Žatci několik českých piv… Určitě mi zachutnal jihlavský Ježek, a také Krakonoš, Chodovar a Svijany. Když si mohu vybrat z klasiky, tak dávám přednost Plzničce :)Gambrinus 11° také jde :)

FOG

Samozrejme krome ceskych mam rad mexicke pivo Corona extra a nekdy si dam i nemecky Beck.

standa

…ještě bych to doplnil o hodnocení z opačného konce, protože nejhorší pivo není ´žádný pivo´, ale TEPLÝ PIVO 🙂

Klarisa

Mám ráda kozla,primus,plzeň­.Jediné pivo,které nemám ráda je radegast.