Rejkjavik

Dobré odpoledne. Jaká je podle vás, podle vzhledu, nejkrásnější bankovka?

Nejlepší odpověď
pl4toon

No samozřejmě pětitisícovka :) Ne, dělám si srandu. Nejpovedenější je podle mého česká dvoutisícovka. Barevné podání a grafika se mi moc líbí.

Další odpovědi
anonym

Líbí se mi všechny naše bankovky, které vytvářel pan Kulhánek.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ol­d%C5%99ich_Kul­h%C3%A1nek

Nejvíc se mi ale líbí jakékoliv bankovky, které se nacházejí v mojí peněžence. 🙂

lizatko11

Podle mě je nejkrásnější Česká papírová 20ti koruna, která už neplatí.

marci1

Naše bankovky jsou hezké, ale nejvíc se mi líbí ty naše staré bankovky.

RyuzakiKate

Asi dvoustovka, líbí se mi vzadu ty ruce… Jinak k těm ostatním, no, myslím si, že nějaká Ema Destinnová nemá na dvoutisícovce co dělat, a raději bych tam viděla Karla Čapka…