AdamK

Dobrdý den, scháním dveřní čidlo kde vzdálenost je cca 70–90m, a aby mě to upozornilo na druhé straně dá se něco takovéh

Dveřní čidlo (pohyb lidí,pohyb otevřených/zav­řených dveří)
Doplňuji:
Nejlépe bezdratové.Děkuji

Odpovědi
radce

Jedině čidlo na otevření dveří (magnet), na klasické PIRko je to moc daleko, to už by pak chtělo rovnou radar…

elektrikář

Na to stačí normální infra čidlo. které dá signál, buď bzučák nebo rosvícením kontrolního světýlka.. Případně je malá televizní kamera přímo ve dveřním kukátku.Podívej se do nabídky fyr. Jablotron.Jistě si vybereš co by se ti hodilo nebo kolik do toho chceš investovat.
Doplňuji:
Případně čidel může být víc a jejich signál sveden na jeden kabel.