dudu

Dobrá rada nad zlato?

Nedávno jsem navštívil naše zdravotnické zařízení. Vědom si důsledků svého bujarého mládí na svůj zdravotní stav, jsem lékařskému konsiliu předeslal: „jsem abstident, nekuřák a impotent“, co mně prosím ze všech mužských potěšení ještě zakážete"?
Povoleno mně po dlouhém přemýšlení bylo holení.
Typněte si vážení výrok stran jejich dalších omezení a příkazů?

Nejlepší odpověď
annas

Jste pěkný v… Raději už k nám nechoďte a na nic si nestěžujte.

Další odpovědi
hanulka11

Co byste chtěl, užíval jste si život plnými doušky, nyní už jen pomalu a opatrně nic nepřehánět- pokud se chcete dožít stovky.

anonym

Musíte se šetřit,omezte tuky,jezte střídmě,nebo se jeďte podívat do Pelhřimova ať víte do čeho jdete.

fofbal

To nebude rada, to bude názor. Jste-li to co jste předesla konsiliu tak- Asi jste někde uprostřed, proto více namáhejte své tělo nějakou pohybovou aktivitou. Jezte až když máte hlad ale neříkejte, že ho máte pořád. Zbavte se těch tří podstatných jmen a žijte jako člověk s mírou. A je to.