adolescentt

Doporučíte dobrou psychologickou knihu, psanou nejlépe z podvědomí nějaké osoby?

Dobrý den,

Chtěl bych se vás zeptat, jestli neznáte nějakou dobrou knihu, nejlépe z podvědomí nějaké osoby. Něco, u čeho se musí člověk zamyslet :)

Odpovědi
led

Komu zvoní hrana – Hemingway
Tři kamarádi – Remarque
možno sa vám to nezdá, nie sú to klasické psychologické knihy, ale skúste sa nad tymito knihami zamyslieť. Nájdete tu mnoho myšlienok prenositeľných do súčasnosti, pre pochopenie vzťahov medzi ľuďmi.

iceT

Četla jsem toto, nebylo to zlé, ale neseděl mi styl vypravování
http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/v-plamenech-150329?c=all

RyuzakiKate

Dobrá je kniha Nikdo nikde, psaná autistickou dívkou… o autismu.

Vampires

Urcite Sethovy promluvy, ale je to fakt psycho…

anonym

Mein Kampf nebo Komunistický manifest.

led

barbakan a Kapitál už nie?