Kepler

No, docela prča. Jednou jsem se na Kulaťáku v Dejvicích stal svědkem, jak se míjeli stejně vysoké šarže od vojska (těmi se to tam jen hemžilo) a od policie. Oba čekali, kdo odsalutuje první. Nejdřív jen nějaký ten náznak a ruka okamžitě zpět. Už si nepamatuji, jak to dopadlo, ale mohl jsem se potentovat smíchy.

Další odpovědi
Justin1

Pěkný chaos. Připomnělo mi to svatbu ve filmu „Kulový blesk“, jak nevěděli, kdo má po příchodu oddávajícího sedět a kdo stát, a jak tam zazněl ten komentář, že tenhle okamžik vejde do rodinné historie pod názvem „Blbec v obřadní síni“.

paul1

Hezký, díky za zážitek, nějak mi to uniklo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.