shaman88

Má někdo zkušenost s dobitím ODISky přes internet? Jak to je s tou částkou kreditu a zónami?

Zdravím, má někdo zkušenost s dobitím ODISky přes net? (Karta na MHD). Jak to je s tou částkou kreditu a zónami? Když mám jízdné za 423 kč a dobiju si to znova za 500 Kč, tak mi to trvá přes 30 dní ve stejných zónách? Nebo jak to funguje? Nebo naopak co by se dělo, kdybych to dobil pod 400 kč? Děkuji za odpovědi.

Doplňuji: http://dpo.cz/jiz­dne/e-karta.html#dlou­hodoba – myslím dobití jízdného formou měsíčníku. Vypadá to, že to jde dobít jen osobně na pobočce. Fakt vynález na nic.

Odpovědi
cochee

Nepleť si dobití kreditu (peníze do el. peněženky na krátkodobé jízdenky) a koupení kupónu (měsíčník), teď upřesni dotaz.

Po doplnění: ne ne, ten „Zákaznický portál“ neboli e-shop je přesně na tohle, měsíčníkové kupóny kupuji právě přes něj v teple domova :) platit je možno kartou nebo převodem z účtu.

e1232851@trb

ANO !!!

shaman88

Vyreseno! https://ekarta­.dpo.cz/EShop_DP­O/ObjednavkaKu­ponu.aspx :)

cochee

Aha, no vidíš, doplnil jsem svou odpověď po přečtení tvého doplnění otázky a sem do diskuze jsem se nepodíval.