Dobití kreditu

Je nějaký program nebo něco takového co dokáže dobí kredit do mobilu zadarmo? A jak?

Nejlepší odpověď
Rocker

Až na to příjdeš,tak dej vědět:-)

Další odpovědi
dudu

V účetnictví existuje strana a zápis MD-mádáti, který též zní „účtujeme na vrub váš vlastní“., vás ovšem určitě zaujme méně obvyklá předkontace a sice DM-dámáti. A je to!

Mili @

Zajímavá otázka, že jo…????

Michal Kole

Není. Kredit můžete dobít kupónem, z některých i-net banking nebo z některých bankomatů.

RomanP

Sežeň si nějakého dobrého sponzora který ti bude pravidelně dobíjet kredit a máš to potom sto pro grátis