Patrick47

Dobírka – Převzetí balíčku

Dobrý den, rád bych se zeptal jestli když si něco objednám přes internet na Dobírku a bude to na moje jméno, jestli ten balíček bude moct převzít jiný člen mé rodiny. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

V bytě ano. Pokud nebude nikdo doma, balíček uloží na poště a tam už jenom osobně proti OP.

Další odpovědi
huxa

U nás na vesnici v pořádku vydají balíček i jiné osobě, klidně i mimo domov, známe se zde všichni se všema :) ale jinak prý záleží na typu odeslání, jestli doporučeně, … většinou internetové obchody posílají klasický balík, který může vyzvednout osoba, která je v tvém domu