hawranek

Dobírka doporučeně?

Dobrý den, nedávno jsem odesílala balík na dobírku (jednalo se o docela dost peněz) a čekám na složenku (balík již byl vyzvednut). Místo toho zatím přišla jenom výzva k vyzvednutí čehosi doporučeného- je možné, že je to ona složenka, když byla na vyšší částku peněz? Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Na oznámení o uložení zásilky jsou varianty, z nichž jednu doručovatelka zaškrtne.
Čili ano, je to možné.
Stačí pozorně přečíst oznámení (k tomu je to určeno) a nevolit zmatečně takovouto komplikovanou­ cestu.

Další odpovědi
mosoj

Dojděte si na poštu vyzvednout tu peněžní částku. Vemte so OP.
Výzvu jste dostala.

U naší pošty pytel sem pytel tam. Načež nějaké sdělení. Nic jiného to nebude, pokud vám ten balík nevrací zpět.

Ponytail

No, to by na té výzvě bylo uvedeno, že si máte vyvednout peněžní poukázku. I když zase mohli zavést nějaké novoty.