kefud

Využíváte někdo dobíjení kreditu na níže uvedené stránce? Mně již delší dobu hází chybovou hlášku.

Zajímá mne zda také někdo využíváte možnosti dobíjení kreditu na stránce: https://www.o2­.cz/osobni/..­.Já již delší dobu nemohu tuto službu využívat. Stále mi po zadání tel.č. a částky po odkliknutí zaplatit naskočí zpráva: Platba byla zamítnuta Vaší bankou. Kredit nebude navýšen. Kontaktujte prosím Vaši banku. Volal jsem do banky, vše mám správně nastavené tak nevím kde je zakopanej pes, případně poraďte kam se obrátit. Napadá mě zda není ještě jiná možnost kde lze přes internet dobít kredit,ale krom výše uvedené adresy jsem nic nezjistil.
Vše jsem již předem vyzkoušel, zatím jste nečetly co píši, takže žádná rada.

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud máš dobíjení s registrací, momentálně nefunguje. Dobij si kredit „rychlou“ cestou. 🙂
https://www.o2­.cz/osobni/221159-dobijeni/?_ir=on­linedobijeni
Ještě mě napadlo (to se stalo známé), aby sis zkontroloval dobu platnosti karty. 🙂

Další odpovědi
VeRe1983

Možná jen nemáš povolené platby přes internet ze strany své banky. Původně jsem to viděl na možnost přesáhnutého limitu počtu případně finančního objemu transakcí, ale to je nepravděpodobné. Čili se obrať na infolinku své banky, případně zkoukni nastavení svého účtu.

Mika.0.1.

Nejlepší je si prostě dobít v trafice na terminál.
A nebo pokud nechceš si dobíjet mobilní kredit osobně, tak další možnost je tarif a v tomto případě u tebe u O2…
Já osobně jsem u O2 taky. A mám tarif a neni problém.

lexx

nabíjel jsem dříve přes kartu a bankomat enemže tam je min. částka tuším 250 Kč, systém na to upozorní…zatímco u přepážky na poště běžne za 200 Kč s daňovým dokladem a to stačí (Vodafone, O2)