sofid

Doba zapojení internetu od UPC.

Dobrý den, nevíte někdo jak dlouho trvá společnosti UPC než zapojí internet?

Nejlepší odpověď
beer

Záleží na lokalitě, zda a jakým způsobem je kabelizována. Např. v Brně, kdy kabely v domě již jsou, klidně i do 3 dnů od uzavření smlouvy.
Zkušenost
Doplňuji:
Jestli to ve vaší lokalitě jde zjistíš zde. Pokud ano, bližší info ti poskytnou oni.
http://www.up­c.cz/internet/kde-objednat-internet/

Další odpovědi
Andre5000

Já jsem na technika čekal asi 4 dny od telefonického objednání.

bolak

tři dny, když budeš urgovat, s kratší dobou nepočítej, požadoval jsem od nich nedávno připojení, dotaz zněl, jestli jsou schopni provést připojení, když si ho objednám určitý den v 7 hodin ráno, do druhého dne do večera, odpověď zněla že cituji: „do druhého dne v žádném případě“