Do rozhlasu se rády zvou herečky a povídají tam o své práci. Dá se kejkle, pletichy, intriky považovat za práci?

Odpovědi
arygnoc

áno, pre niekoho je i normálny život práca, či dokonca drina.

A pletichy, kejkle, pomluvy a intrigy sú v v živote čecha (a i slováka) to najdôležitejšie (čo na tom, že mám doma na šporáku plesnivý hrniec, ale ten susedov! – vôbec sa neleskne).

Alfonz.SPO

Ne vsechny herecky intrikuji, ne vsechny jsou placeny z verejnych penez, ne vsechny herecky kraji v Kamenaku 4, ne vsechny herecky meni vztahy jako ponozky, ne vsechny radia zvou herecky, nektere zvou horniky, vychvatele z DD, bagristy, udrzbare z metra, ale takoveto rozhovory nikoho nezajimaji…

jirkajirka

Myslím,že takové herečky trumfnou poslanci a hlavně teť před volbama. Ještě dodám i vyšším platem