Do mycky .. kdyz mi dosly tabletky … muzu nakapat na nadobi trochu jaru ? Abych nemela bublinky az na pude ! 🙂 -iv-

( Mam uz vse v mycce , tak bych to musela vyndat a umyt … ale v nejhorsim to tak udelam. Nebo prasek na prani ?? 🙂

Nejlepší odpověď
dědapetr

Umýt ručně a neriskovat.

Další odpovědi
hanulka11

moje zkušenost to není ale přečti si to
http://www.emi­mino.cz/disku­se/jar-do-mycky-26673/

já bych tam nedala ani jedno co nabízíš.

Deli

Vyraž honem na nákup, nedávej ani pr.prášek, ani jar!

elektrikář

Jar do myčky nedávat na hotelu chtěl majitel šetřit dal se tam jar místo profesinálního přípravku bylo to jak hrnečku vař půl kuchyně bylo pod pěnou.