Kris

Do kuchyně voskový papír..?

Zdravím,
chci se zeptat jaký je nejlepší papír do kuchynské linky?Chci si polepit regály v k.lince.

Nejlepší odpověď
Pájo

IKEA prodáva v metráži podložky do linky ( http://www.ike­a.com/cz/cs/c­atalog/produc­ts/80012853/?qu­ery=800.128.53 )
Dávali jsme omyvatelnou tapetu.
Žena si teď zakoupila (v Jysku) omyvatelný ubrus (prodávají je v metráži za pár korun) a nastříhala to z něho.

Doplňuji:
Jsou to voskované ubrusy:
http://www.jys­k.cz/210/236/­240/ag/catalog/

Další odpovědi
hanulka11

nejlepší je nechat regály bez nějakých papírů pěkně se vytřou a pokud bych měla něco dát- tak samolepící tapetu pod ní se vám nebude nic držet

Mapel

Docela hustý ceny. V běžném papírnictví jsou za polovinu.

Sonka Pop

Dobrý den, ráda bych vás poprosila o radu a zkušenosti. Jak to máte s vybavením kuchyně? Jde mi konkrétně o digestoř? je to podle vás nezbytnost?

Pajka.111

Ahoj, podle mě ano. Ve staré kuchyni jsem ji neměla, ale teď do nové jsem si ji pořídila a jsem opravdu ráda, že jsem se tak rozhodla. Bez toho bych si vaření už nedovedla představit.