Do kterých států světa nejčastěji směřují nákladní vozy TATRA?

Nevíte, kam exportují nové vyrobené nákladní vozidla Tatra a proč se jich v dnešní době každoročně vyrobí a smontuje o dost míň než v době ČSSR, kdy každoročně exportovali tísíce vozidel do celého světa pod značkou Tatra s.p. Kopřivnice? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… no, většinou je to proto, že teď je prodávaj, a předtím dělali především pro sověty …

Další odpovědi
Kryšpín

Slovinsko, Chorvatsko, Rusko, Indie, Saudové, Brazílie, Jordánsko, Izrael, Egypt, Kuba a další.