Rokio

Do kterého věku jste hráli na honěnou a na schovávanou?

Ve kterém nejvyšším věku si pamatujete, že jste hráli tyto dvě dětské hry?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Dodnes. Jen cíle se změnily, kdysi jsem doháněl babuchen (zvláště když se mi zamlouvaly jsem si prostě nedokázal pomoci), dnes se skromněji omezuji na dohánění zavírajících se výtahů apod. I to schovávání mi vydrželo, v tom jsem se HODNĚ zlepšil (BOHUŽEL i hledači/pátrači) – ale už to ale není taková zábava jako kdysi, dnes jde často o duševní zdraví! ;) :D :D

McMerkurion>>> Jo, ono se to tak jeví. Faktem je (pokud zcela logicky odvrhneme teorii o „stáří“ jako zcela neopodstatněnou­/NESMYSLNOU – jelikož jsme FOREVER YOUNG!), že za to může buď:

  1. ten chlap s německým jménem

nebo

  1. koordinovaný útok zločinecké organizace na naše paměťové engramy (konkrétně led-keplerovského kartelu, kam se hrabou Kolumbijci, Mexičané a obecně všichni uzenáči) ;) :D :D

Další odpovědi
Drap

Na honěnou si bohužel nepamatuji, na schovávanou hraji občas do dnes.

Mc Merkurion

… já sice nerad, ale některé věci si se mnou hrajou na schovávanou stále …