Krčálek

Do kterého státu by jste se chtěli podívat?

Nejlepší odpověď
anonym

Krčálku, opravdu bys měl(a) trošku nahlížet do šedé lišty, aby se Tvé otázky stále dokola netýkaly toho, nač se tu někdo ptal už před Tebou. Tohle není kritika, ale naopak dobrá rada. Mrkni do šedé lišty a najdeš-li tam otázku stejnou nebo podobnou, tak tu svou polož jinak.
Už jsem na stejný dotaz odpovídala, ale odpovím Ti dnes jinak – ráda bych se podívala kamkoliv, protože neznámé země mne lákají proto, že jsem tam ještě nebyla, a ty, kde jsem již byla, proto, že se mi tam líbilo. Každá země a každá kultura v sobě nese něco, co pro nás může být poučením.

Další odpovědi
anonym

Kanada a Švédsko.
Doplňuji:
Kanada mě vždy fascinovala svoji přírodní krásou a je zároveň mojí nejoblíbenější zemí. Švédsko je zase místo odkud pochází hudební skupina Abba.

anonym

Po kolikáté už zase opisuješ?

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/do-jake-zeme-byste-se-chteli-podivat-a-proc

manon

Myslím, že kazdý stát ve státě by stál za podívání a to hodně podrobné :)

Drap

Do kteréhokoli, kde to opravdu funguje pro blaho obyvatel.