Avatar uživatele
Hufnágl

Do kolika vteřin ti teče v kuchyni teplá voda?

===
U nás to je do 3 vteřin. Bojler máme hned za stěnou.

Zajímavá 0 před 1217 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
seraphico

1,8 vteřin.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Pokud vychladly trubky tak pak tak cca 7–10s
(kotel se zásobníkem za zdí a trochu bokem. Odhadem 3–4m trubek)

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Podle toho, jestli je v obvodu teplé vody v provozu oběhové čerpadlo – přes termostat mám na něj nastavený časovač na dobu obvyklé spotřeby (ráno, poledne a večer).
V bytech s ústředním rozvodem teplé vody je na to norma: do 30 sekund musí z kohoutku téct voda o teplotě 50 až 55 °C. V praxi je to v panelácích s dobře fungujícími rozvody bez problémů do 10 sekund.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Během dvou vteřin. Zřejmě proto, že kuchyňská baterie je v bezprostřední blízkosti rozvodu vody s cirkulací.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mr. Marek

7 vteřin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Asi do jedné vteřiny, máme průtokový ohřívač. Ten jsme si tam dali proto, že původně jsme tam měli baterii napojenou na rozvod teplé vody z plynového kotle a tím by jsme neúnosně zatěžovali trojcestný ventil, který se přepíná při každém pouštění teplé vody. Před lety jsme bydleli v činžáku na 7. poschodí a tam se dočkat teplé vody byl problém, hlavně po ránu. Doufám, že už to tam nějak vyřešili, protože to chtělo fakt dobré nervy já jsem si vodu na holení raději ohříval v plecháčku na plynu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
annas

Hufnágl,

na tykání/vykání se jim odpovědělo několik uživatelů, takže není vhodné všem tykat.

"Normálně mi tykej, můžeme si vykat atd. … "

Ať PÁN tyká jen těm, kteří odpověděli na otázku. Je to nevychovanost,.

před 1217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Annas, berte to třeba tak, že se ptal jen těch, co s tykáním nemají problém 😉

před 1217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Dochy,

pak ale porušuje pravidla, když se ptá jen vybraných uživatelů 🙂

před 1217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Která pravidla? Resp. které pravidlo konkrétně? Kolikrát už tu byly otázky jen pro ženy (třeba něco jako „kolik jste vypily nejvíce piv za večer?“ (tu jsem si zrovna vycucal z prstu) a pak zas třeba reálná „Pro pány: už se vám někdy podařilo vyčúrat do sněhu smysluplný obrazec,…“

před 1217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Dochy,

když je v otázce „vypily“, zpravidla upravíme. Ale není otázka určena jen 10 ženám, ale té ženě, která na otázku narazí.

Hufnágl se neptal, zda je vhodné zde tykat nebo vykat, ale dotaz směřoval jen na sebe. Jde o soukromý dotaz, ten je porušením pravidel. Jak mlže považovat názor 10 jedinců za názor všech uživatelů. Přece neví, zda mu odpoví ti, kteří souhlasí s jeho tykáním a naopak.

Otázky jsou obecné, i když odpoví jeden, ale opakuji, PÁN Hugnágl se ptal osobně na vztah k sobě, nikoliv.

Nevěděl, kdo mu odpoví, tudíž měl vložit jinak formulovanou otázku.

Něco znamená myslet, jiné je myšlenky formulovat správně… Kdo chce pochopí ..

Nejde jen o jeho otázky, ale kolik odpovědí se netýká vložené otázky. Hlavně že jsou body motivací …

před 1217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

„…dotaz směřoval jen na sebe. Jde o soukromý dotaz, ten je porušením pravidel.....
…Otázky jsou obecné, i když odpoví jeden, ale opakuji, PÁN Hugnágl se ptal osobně na vztah k sobě, nikoliv…“

Tak tohle musím vypíchnout i když si nejsem zcela jist jestli to dobře chápu. Odkdy je „soukromý“ dotaz porušením pravidel? Kterých? Znovu jsem je zběžně prošel a nic takového tam nevidím. Případy dotazů na nějakou konkrétní situaci tazatele je tady na serveru hafo. Vím že to neodpovídá přesně zaměření servru – alespoň tak jak byl smysl servru kdysi dávno popsán (kdysi mělo být záměrem autorů webu vytvořit encyklopedii formou otázka-odpověď) ale v současných materiálech jsem nenašel nic co by více specifické až osobní dotazy zakazovalo.
To bysme pak mohli zrušit snad většinu dotazů v kategorii vztahy.

A před 2 hodinama jste psala, že porušuje pravidla tím, že se ptá jen vybraných uživatelů… ☹

před 1217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

seraphico
Použil si stopky nebo orloj?!

před 1217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
seraphico

Sluneční hodiny :D

před 1217 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek