yves

Do kolika vecer muze prijit kotrola,od kolika nemusim otevrit,chodi po baraku divni lidi a ja se bojim

Nejlepší odpověď
Drap

Do 22 hodin.

Další odpovědi
Jikra

Předpokládám pracovní neschopnost.
Obávám se že mužou přijit kdykoliv.
Dle ČSSZ jsou zaznamenány případy práce neschopných kteří v noci vesele pracovali v nočních podnicích.

Zdroj: http://portal­.gov.cz/wps/por­tal/_s.155/696/_s­.155/708?POSTUP_ID=667&P­RVEK_ID=1030

venkovan

Proč v noci otevírat kontrole. Ohlásit se přes dveře, zaznamenat si čas, jméno kontrolora a druhý den vše poslat na úřad. Když bude naléhat požadovat otevření a tím i vizuální kontrolu – požádat sousedy, policii apod., o asistenci.