Lásenka

Do kolika stupnu pod nulou můžu jít s miminem ven, aby mu to neublížilo?

Hlásí až –20st.C.

Nejlepší odpověď
panenka

Mám 3 letého synka Lásenko a bylo mi paní doktorkou řečeno že s ním můžu ven do –5 stupnů jak bude více tak už nesmím.

Další odpovědi
Miroslavst

http://outdoor­.online-sport.cz/spaca­ky/zimni-a-expedicni-spacaky/husky-anapurna-28-c/
V tomhle až do –28°C.

hanulka11

Já bych to nepodceňovala, my jsme vždy pokud bylo víc jak –5st. pod nulou ven nechodili, nebo jen na chviličku za poledne./záleží taky ,jak je staré/