ReHu

Do kolika, přibližně, let, může herec např. Bruce Willis, hrát akční hrdiny? A jaký typ rolí by mohl hrát?

Protože si ho v nějaké charakterní roli v 70 letech neumím představit.

Nejlepší odpověď
led

Vek nerozhoduje, dôležitá je schopnosť zahrať, fyzickoduševná kondícia a výzor (veľa zakryjú maskéri).
Mnohé fyzický náročné a nebezpečné scény prevažne „zaskočia“ dubleri a kaskadéri.
Iné je náš psychický stav pri zhliadnutí takéhoto „nesmrteľného nezmara“ vo fyzický náročných postavách a mladého princa milovníka.

Další odpovědi
iceT

dokud bude moct rychle tasit.....nene,dě­lám si srandu,proste dokud bude moct

Šidlo

pozrite si film RED, uvidíte, že aj s vyšším vekom to ide minimálne dobre sparodovať...­..alebo posledné bondovky s Moorom…to boli kusy!