verunka483

Do kolika mm mi může ještě tunel zarůst zpět?

Když si dám do ucha tunel, kolik mm můžu maximálně mít aby mi ta dírka pak ještě zarostla zpátky?
Neříkejte mi prosím, že to vypadá hrozně a nevymlouvejte mi to. Když nevíte, neodpovídejte. Za odpovědi děkuju.

Nejlepší odpověď
Drap

U každého jedince jinak. Někomu může zarůst i poměrně velký, a druhému i menší zůstane v původní velikosti.
A mezi námi , vypadá to fakt hrozně

Další odpovědi
Mapel

Od 8mm se pokládá jako nevratný proces.

Kohut57

5 mm je už většinou dost na to, aby nezarostl. Ale jsou i výjimky.

Danča84

Když by jsi měla větší průměr a pak Ti nemohl srůst, můžou Ti pak dirku sešít na chirurgii… A nemyslím že by to bylo ošklivé, záleží spíš na nositeli/ce. K někomu se to hodí, k někomu ne:-)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.