PJ

Do kolika let se mohu přihlásit na střední školu?

Jsem asi málo častý případ, ale přesto mě to zajímá. Mám sice hotovou vysokou školu, ale ráda bych se i vyučila. Je nějaké omezení věku, do kdy se mohu přihlásit a dokončit SŠ? Je mi 24, tudíž do 26 stále nějaký čas zbývá. Platila bych něco, dokud mi není 26, nebo to na to nemá vliv?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Oficiálně to limitovaný není. Klidně můžeš studovat i po 26. roku, ale to by sis musela platit zdravotní pojištění.
Ale myslím si, že tam nějaký poplatek škole bude. Kamarádka, když vystuovala mrg. obor, a pak se přihlásila na další magisterský obor, tak musela za každý započatý rok zaplatit dva tisíce, tak si myslím, že to bude něco obdobného, protože ty už jedno středoškolské vzdělání máš.
Nejlepší bude, když zkontaktuješ studijní oddělení vybrané školy, jak by se postupovalo v tvém případě.