Werwolfo

Do kolika let má cenu začít brát růstový hormon?

Je mi 16 a mám problémy s růstem. Můžu začít brát růstový hormon, ale je dost drahý. chci si nějak zjistit, jestli to má ještě cenu, jestli můžu o něco povyrůst, co bude „stát za to“. nevíte jak nebo kde? prý se kostní štěrbiny uzavírají individuálně.. a jak by to bylo u mojí sestry která je skoro stejně stará jako já, akorát ještě nižší? díky.. :)

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe ti poradí odborníci. Takovéto rady bych na netu určitě nehledal.

Další odpovědi
marci1

Růstový hormon lze tělu dodávat i „přirozenou“ cestou: zdravou stravou a pohybem. http://www.ule­kare.cz/clanek/jak-zvysit-tvorbu-rustoveho-hormonu-prirozenou-cestou-12118

zzzzz

Růstový hormon může pomoct pouze pokud nezanikla růstová chrupavka, ta zaniká v cca 19 letech.
Každopádně sám nic neber, nekupuj hlavně nic na internetu a zajdi k lékaři, pokud ti ho předepíše, tak ho užívej, zbytečně ti ho cpát nebude.