kattiee

Do kolika let jsou letní dětské tábory?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se na LDT může ještě v patnácti, když jsou od 8–15…Někdo říká, že ano jiný zase že ne…
Děkuji

Nejlepší odpověď
Lorelai

Já myslím že můžeš, u nás na táborech byli i „děti“ kterým bylo i 18. Pravda zase je, že se trochu starali o ty mladší :)
Pokud si chceš být jistá, tak jim zavolej, ale myslím, že by to neměl být problém.

Další odpovědi
Drap

Ano, pokud někdo dovršil patnácti let během školního roku, tak následující prázdniny je ještě stále přijímán na dětské tábory jako dítě.

zzzzz

To si určuje pořadatel, obrať se přímo na něj, ale osobně si myslím, že to nebude problém.

Tábory jsou dnes docela drahé a naplnit je, je mnohdy složité.

marci1

Je to různé, do 15, 17 i 18ti let. Fundovanou odpověď Ti dá jen pořadatel tábora.