autacek

Do kolika let je pro muže v produktivním věku normální žít s rodiči a držet celibát?

Odpovědi
Drap

Pro každého je to jiná doba.

elkon

Nesmyslný dotaz. Nikdo tě nenutí držet celibát v žádném věku. A kde bude žít, je také na každém jedinci.

da ny

Věk nerozhoduje.
Dobrovolný celibát nikomu neublíží.
Někteří jedinci nejsou nijak sexuálně vyhranění (nepřitahuje je opačné, ani stejné pohlaví). S rodiči, z mnoha důvodů žije mnoho mužů i žen. Mezi hlavní důvody asi patří finanční/exis­tenční, nesamostatnos­t/závislost. Neschopnost rodičů, postarat se o seb/péče o rodiče. Pohodlnost, lenost, nešikovnost, zneužívání, šikana/domácí násilí.

led

Ak má dotyčný muž pocit nenormálnosti svojho súžitia s rodičmi a držať celibát, doporučujem tomuto postihnutému dotyčnému mužovi odsťahovať sa od rodičov.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.