Oliku141

Do kolika let je někdo junior?

Nejlepší odpověď
annas

Posuzování kategorie Junior se různí …
.

Sport – Juniorky (každá žena, ve věku 16 až 21, která dovrší věk v den závodu)
Junioři (každý muž, ve věku 16 až 21, který dovrší věk v den závodu)
Jiná kategorie minimálně 14 a maximálně18 let

Spoření 8 – 15 let
Jízdné v Praze – junior 15 – 19 roků

Řekla bych, že jde o období po ukončení ZŠ do ukončení střední školy.

Další odpovědi
Lucijej

Obecně zřejmě do 18 let, ale některé organizace si to upravují podle sebe (někde to je do 15let, jinde do 16let, 21 let…)

MonkeyKing

Do kolika existuje senior.

Sarrow

:)))
http://www.you­tube.com/watch?v=_U­eOdqjB_7k

cochee

Ve společenském styku je junior syn osoby se stejným křestním jménem. Když otec zestárne a začne se mu říkat senior, synovi se přestane říkat junior 🙂