Complex

Do kolika let je „mama“ hotel?

Nejlepší odpověď
marci1

Do té doby, kdy se máma už konečně naštve a velmi přerostlému dítěti „jemně“ naznačí, aby vypadnul z domu. 🙂 Ovšem někdy mama hotel funguje až do té doby, dokud máma neopustí tento svět. ☹

Další odpovědi
Kepler

Asi tak do té doby, co si mama najde kolíka.

anonym

jakmile jsi schopen postavit se na vlastní nohy měl by to udělat bezodkladně. Mama hotel je tedy každý rok po dokončení průpravy k zamýšlené profesi, například po ukončení studia. Tahle improvizovaná definice, bohužel ale nepočítá s tím, že jsou jednotlivci kteří se vůbec na profesi nepřipravují a tací co jsou schopni studovat klidně do 40 🙂 v těchto případech to trochu hapruje – tyto případy lze označit za nájemníky mama hotelu prakticky už od té chvíle kdy se přestali o osamostatnění snažit (pokud s nějakou průpravou ani nikdy nezačali, pak minimálně od dovršení 18 let). Tím jsme v improvizované definici doplnili mezery a měla by být v podstatě platná 😉

dubraro

Mamahotel je stručné označení stavu, kdy dospělí a ekonomicky aktivní potomci setrvávají ve společné domácnosti s rodiči. Není nijak věkově omezen, sám znám 58-letého klienta mamahotelu.

Mc Merkurion

… dokud máma funí (budu u ní) …