Monyszek

Do kolika hodin přibližně rozváží Toptrans?

Doplňuji:
Dnes mi přišla SMS ,,Vážený kliente, dnes Vam doručujeme zásilku..", ale zatím nikdo ještě nepřijel..do kolika hodin přibližně jezdí?

Odpovědi
SomeSam

Na jejich webu se píše toto: „Naprostá většina zásilek je doručena určeným příjemcům mezi 9,00 a 14,00 hodin.“ Ale žádnou osbní zkušenost s nimi nemám.

Zdroj: http://www.top­trans.cz/portal/pa­ge/portal/top­trans_www_cz/ob­chodni_podmin­ky/doruceni_za­silek

muficek

Top trans je ta nejhorší přepravní společnost, jakou jsem zažila jako zákazník. FAKT. Co jsem posílala, poničili, pak měli v papírech takový zmatky,že po mě ani nechtěli zaplatit přepravu (protože mě prostě nemohli najít v databázi) a když mi měli přivézt garnýže, tak ve čt zpráva,že přijedou, čekám a nic. V pátek taky,čekám celý den, radši jsem ani na nákup nejela – a nic! volala jsem tam, nazlobená, promiňte, přijedu osobně v sobotu, myslíte že někdo přijel? ne. a v pondělí teda dorazil řidič, ale ne k nám,ale zabloudil, musela jsem mu několikrát vysvětlovat kudy. a ještě měla dorazit garnýž+doklad(jako dvě zásilky), ale doklad mi už nikdy nedodali… a když jsem kvůli tomu psala mail do společnosti, tak to stejně nikdo nedořešil…to je prostě paráda :)