Nik92

Do kdy se podává na VŠ odvolání o nepřijetí ke studiu?

Nejlepší odpověď
anonym

Odvolání se podává do 30 dnů od okamžiku, kdy jste se dozvěděl oficiálně o odmítnutí k přijetí na VŠ.
Zkuste nahlédnout na www.kampomatu­ritě.cz. Je tam spousta rad, co v tom případě můžete podniknout ještě kromě podání odvolání.

Další odpovědi
Michal Kole

Nemělo by to být uvedeno na tom papíru co ti přišlo ze školy ? Že je možno se odvolat a do kdy ? Koukl bych do zákona o vysokých školách nebo do směrnic vysoké školy na jejím webu.

P.S. Pozvi rektora do bazénu, hezky zaplav a třeba se smiluje 🙂 🙂 🙂 a přijmě tě dodatečně

Umíš plavat ? Na VŠ je plavání POVINNÉ, alespoň někde.