Stingo

Do kdy se musí zaplatit daň z příjmu fyzických osob? Je to také do 31.3. ?

nebo tato lhůta platí jen pro podání přiznání a FÚ pak pošle výměr?
Doplňuji:
dotyčná si to podává sama. Takže děkuji za odkaz a odpovědi.

Nejlepší odpověď
zzzzz

To záleží jestli máš daňového poradce, který to daňové odevzdává za tebe, nebo jestli si to odevzdáváš sám.

http://www.me­sec.cz/clanky/jak-a-za-kolik-nejlepe-zaplatit-svou-dan-z-prijmu/

Další odpovědi
anonym

Den platby daně (tedy den, dokdy musí být částka připsána na účet FÚ) je 1. 4. 2014.

Lamalam

FÚ žádný výměr neposílá.