Avatar uživatele
TerezaP

Do kdy musím uhradit blokovou pokutu za veřejné pohoršování – močení na veřejnosti?

Dostala jsem blokovou pokutu za veřejné pohoršování – močení na veřejnosti od státní policie v Praze. Policista řekl, že ji musím uhradit do 14 dní na poště a dal mi složenku. Poté jsem se ptala městského policajta, který mi oznámil, že pokutu stačí uhradit do 2 měsíců. Jak to tedy je? Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, zzzlatokopka před 3333 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Nejlépe bude optat se rodičů a současně je požádat, aby pokutu uhradili co nejdříve, protože policité nejspíše na splatnosti úhrady za toto malé nedopatření budou trvat!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Blokovou pokutu PČR je nutno uhradit do 14 dnů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzlatokopka

Do 14 dnů.

Vážně za to dávaj pokuty? To je hnus, člověk se nemůže ani vyčůrat:-D, ale když po zimě sleze sníh, tak člověk kličkuje po chodníku, aby nešlápl do hovna od psa:-(((

Těm pejskařům co neuklízí nikdo pokutu nedá:-(((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

zzzlatokopka:Třeba se chtěl na ní jenom podívat z blízka a potom nevěděl jak se z toho vykroutit tak jí dal pokutu, aby získal její kontaktní údaje na další schůzku :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

To´s ale musela močit snad ´pod ocasem´ a nebo jsi byla drzá, obvykle tohle policajti řeší domluvou (pokud se odkážeš na ´krajní nouzi´)…
😉

před 3333 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
TerezaP

Nebyla jsem drzá, snažila jsem se to vyřešit rozumnou domluvou, že jsem slušný občan a takovou věc jsem udělala poprvé, jelikož se jednalo opravdu o krajní nouzi. Na otázku, zda by bylo pro společnost lepší, pokud bych se „podělala“ do kalhot, mi policista odpověděl, ano, bylo. Takže jsem už opravdu neměla sílu vymýšlet další argumenty.

před 3333 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek