TerezaP

Do kdy musím uhradit blokovou pokutu za veřejné pohoršování – močení na veřejnosti?

Dostala jsem blokovou pokutu za veřejné pohoršování – močení na veřejnosti od státní policie v Praze. Policista řekl, že ji musím uhradit do 14 dní na poště a dal mi složenku. Poté jsem se ptala městského policajta, který mi oznámil, že pokutu stačí uhradit do 2 měsíců. Jak to tedy je? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
dudu

Nejlépe bude optat se rodičů a současně je požádat, aby pokutu uhradili co nejdříve, protože policité nejspíše na splatnosti úhrady za toto malé nedopatření budou trvat!

Další odpovědi
marci1

Blokovou pokutu PČR je nutno uhradit do 14 dnů.

zzzlatokopka

Do 14 dnů.

Vážně za to dávaj pokuty? To je hnus, člověk se nemůže ani vyčůrat:-D, ale když po zimě sleze sníh, tak člověk kličkuje po chodníku, aby nešlápl do hovna od psa:-(((

Těm pejskařům co neuklízí nikdo pokutu nedá:-(((

Awe

zzzlatokopka:Třeba se chtěl na ní jenom podívat z blízka a potom nevěděl jak se z toho vykroutit tak jí dal pokutu, aby získal její kontaktní údaje na další schůzku :D

gecco

To´s ale musela močit snad ´pod ocasem´ a nebo jsi byla drzá, obvykle tohle policajti řeší domluvou (pokud se odkážeš na ´krajní nouzi´)…
😉

TerezaP

Nebyla jsem drzá, snažila jsem se to vyřešit rozumnou domluvou, že jsem slušný občan a takovou věc jsem udělala poprvé, jelikož se jednalo opravdu o krajní nouzi. Na otázku, zda by bylo pro společnost lepší, pokud bych se „podělala“ do kalhot, mi policista odpověděl, ano, bylo. Takže jsem už opravdu neměla sílu vymýšlet další argumenty.