Luss1993

Do kdy musím po změně příjmení (svatba) nechat změnit jméno i na řidičském průkazu?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Změnu příjmení v řidičském průkazu jste povinna oznámit do pěti pracovních dnů ode dne, kdy ke změně došlo. Za vydání nového řidičského průkazu zaplatíte 50 korun ( lhůta při vydání do 20 dnů, do pěti pracovních dnů 500 Kč). Pokud vlastní žena motorové vozidlo, musí podat do 10 pracovních dnů od změny žádost o zápis změn údajů zapisovaných do registru silničních vozidel. Správní poplatek je 50 korun.

Další odpovědi
da ny

Nejlépe hned v den, kdy si vyzvednete nový OP.

briketka10

Doklady po svatbě:

http://www.svat­ba.cz/magazin-svatebni-inspirace/tema/do­klady-po-svatbe