margotka32

Do kdy jsem studentem školy po maturitě?

Ahoj, tenhle měsíc maturuji a po maturitě nejdu na vysokou, tak bych se chtěla zeptat, jak dlouho jsem studentem školy. Jak dlouho za mě budou platit zdravotní a sociální pojištění?
Nechce se mi na pracovní úřad, tak jsem si podala přihlášku na učňák. Tím pádem s chci zeptat, zda se na mě vztahují letní prázdniny?

Nejlepší odpověď
Hlada

Do 31.8.

Další odpovědi

Studentem jsem byl do 31.8. ale na pracák jsem musel jít do 30.9.

ivzez

Studentem jste jenom do maturity (a byli i dříve odpovídající),
ale stát (nikoliv škola) za Vás bude hradit zdravotní pojištění
až do 31. srpna.