ondra07

Do kdy jsem studentem školy?

Zdravím, potřebuji stručnou odpověď na mou otázku, podle zákona 2015.
NEúspěšně jsem dokončil 4. ročník na SŠ. Neprospěl jsem. Nyní jsem podal žádost o opakování ročníku a stále čekám na vyjádření od ředitele.

Otázka zní: Do kdy jsem studentem školy a od kdy si musím platit zdravotní pojištění sám?

Někde jsem se dočetl, že studentem školy jsem do té doby, co ředitel rozhoduje o tom, zda mě přijme znova do 4. ročníku či nepřijme. Tzn., že jakmile přijde oznámení, tak bud do 7 dnů si musím zařídit pojištění a nebo jsem dále studentem školy, pokud budu opakovat ročník.

Budu ale rád, když mi to někdo vysvětlí, někdo, kdo se v tom vyzná a má zkušenost.
Děkuju

Odpovědi
Awe

Ano, studentem si do konce 8 mesice. jestli ze by si opakoval rocnik tak i na dale do ukonceni studia. Tedy do konce 8 mesice nasledujiciho roku nebo kdyz studium sam prerusis.