hawranek

Do kdy jsem studentem?

Minulý týden jsem zakončila studium na gymnáziu a zajímalo by mně, jestli jsem studentem i přes prázdniny a můžu tak předat svému zaměstnavateli (jedná se pouze o letní brigádu) potvrzení, že jsem studentem od mé školy. Děkuji za každou odpověď.
Doplňuji:
Studium jsem zakončila samozřejmě řádnou maturitou.

Nejlepší odpověď
kropitko

Jak jste zakončila studium na gymnáziu?? Jako maturitou,nebo jste přerušila studium?
Tak v tom případě Vám zůstává status studenta.

Další odpovědi
1popelka1

pokud jsi řádně ukončila studium maturitní zkouškou, studentem jsi do konce srpna. A pokud se hlásíš na VŠ či VOŠ statut studenta ti zůstává nepřetržitě až do ukončení/přerušení VŠ (u denního studia) nebo překročení 26ti let.

sobol

Ano, studentem jste i přes prázdniny, je to zasloužený odpočinek po skončení školního roku.

Lucisek93

ano, studentkou by ste měl zůstat i přes prázdiny a kdyby jste se hlásila na vysokou tak na 100%

anonym

Gratuluji a uzijte si to poradne ty prazdniny,pak zacne kolotoc,pokud nebudete studovat vys.