zjentek

Do jakých různých tvořítek rozklepáváte/vy­klepáváte vejce při přípravě volských ok?

Věděli jste, jaké tvořítko používají Anežka a Jiřík? Jak „od lesa“ na věc tito dva sympaťáci jdou?>>> https://www.o­netv.cz/detail/ge­nialni-napad-volska-oka-delate-cely-zivot-spatne-sledute-tohle-video (;

Nejlepší odpověď
Drap

Do žádných, přímo na pánev.

Další odpovědi
Kepler

Volská oka dělám zřídkakdy, raději vejce vařená, nebo míchaná. Ale když už, tak rovnou na pánev a posypu je strouhaným uzeným eidamem a Moravanku k tomu.

Dochy

Já to hážu přímo na pánev… no tak je trochu větší… Žena je dává do lívanečníku.

da ny

Máme doma srdíčko, čtyřlístek a kytičku.
Někdy sázím vejce do lívanečníku, většinou rovnou na pánev.
Preferuji vejce lehčeji stravitelné, tedy vařené natvrdo.