Do jakých nebo kterých světových jazyků se překládají nebo dabují filmy a seriály natočené v Americe?

Zajímalo by mě,do jakých nebo kterých světových jazyků se překládají nebo dabují filmy a seriály natočené v Americe,např. V ČR když je filmová premiéra tak né každej film má CZ dabing nebo titulky jak to tedy funguje v jiných zemích,přece když točím film a seriál v Americe tak bude přece mluvit jen anglicky. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Do různých, podle zájmu a potřeby.

Mc Merkurion

… nějak nerozumím smyslu otázky, co chceš vlastně vědět ???