Kiti

Do jakého věku roste štěně?

Máme půlročního voříška, vypadá jako německý ovčák, ale je maličký, tak by mě zajímalo, jestli je šance, že ještě trošku povyroste.

Doplňuji:
Samozřejmě je to můj miláček i jako menší pejsan, akorát takhle moc lidí nezastraší, když bude hlídat :)

Nejlepší odpověď
anonym

Obvykle pes nejvíce roste právě tak do 6 měsíců věku, pak do cca 9–12 ještě ´dorůstá´ (roste, ale už ne takovým tempem), později obvykle už neroste do výšky, ale mohutní (do cca 15–24 měsíců věku).
Pokud je nyní „maličký“, pravděpodobně maličkým i zůstane.
😉
Doplňuji:
Hlídač nemusí ´zloděje´ zrovna zakousnout – stačí, když upozorní.
😉

Kiti

http://www.pro­zeny.cz/vase-fotky/16002-vase-zvire/1130254-pojd-si-hrat

Takhle vypadala na 4 měsících :)

anonym

Krasavice rozverná…