Lgee

Do jaké/které země se chcete podívat?

Ja treba na Antarktidu a asi se tam nikdy nepodivam 😁

Odpovědi
Rokio

Já bych se chtěl podívat do Velké Británie nebo do Lucemburska, protože to jsou velmi vyspělé státy a mluví se tam jazyky, které já ovládám.

JájsemRaibek

Do které? Austrálie, Afrika, z asijských zemí třeba Čína, Mongolsko, ale jen tam, kde je teplo.
Antarktidu si dej za klobouk, tam neee, brrr, tam je zima.

Nuk nuk

Mým snem je Arménie, ta je celkem reálná, ale ne tak rychle. Z těhch méně reálných míst – oblasti bývalé Assýrie, Ninive apod. (dnes většinou Irák a Sýrie a y pochopitelných důvodů moc reálné nejsou), a pak možná Amazonie, což také nejspíš nepůjde :)

led

Skrátim zoznam:
je ešte veľa krajín, kde som nebola.
je veľa krajín, kam by som sa chcela vrátiť.